ROLETY DO PLASTOVÝCH OKEN roledy a okna.cz
adresa. U Plynárny 85/17, 140 00 Praha 4 – Michle
tel. +420 605 947 730rolety do oken

Dodáváme a montujeme - rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety, garážová vrata, dřevěné, plastová okna a dveře.

Horizontální interiérové žaluzie Standard jsou vhodné pro plastová i dřevěná okna a montují se do rámu oken nebo do zasklívací lišty. Krycí profil těchto žaluzií je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, jež lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, přičemž na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech. U interiérových žaluzií je vždy dosaženo elegantního vzhledu. Žaluzie jsou vybaveny boční silonovou fixací a jejich ovládání, čili naklápění a vytahování lamel, je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie mohou být dodávány také v domykavém (celostínícím) provedení.
Lamely žaluzií jsou provedeny i v dokonalé imitaci dřeva, věrným žilkováním dřeva a profily jsou potaženy renolitovou fólií. Žaluzie jsou tedy určené nejen do plastových oken s dekorem, ale také do oken dřevěných. Technicky je základ žaluzií Natural postaven na mechanice žaluzií Premium. Velmi snadné a jednoduché ovládání a veškerá manipulace je zajištěna kuličkovým řetízkem, který naklápí lamely do požadované polohy a současně celou žaluzii vytahuje.Interiérové žaluzie Natural Žaluzie je uchycena tzv. fixačními strunami, které jsou uchyceny v rámu okna fixačním kolíčkem, přičemž všechny uchycované komponenty skryty oku, takže nedochází k narušení estetického dojmu.

Okenní sítě s lemem se využívají především tam, kde není přístup pro montáž z venku. Síť je uchycena otočnými háčky za hranu oken. Rám sítě je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Většinou je dodávána v barvě šedé a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, okru či dřevěném dekoru. Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci plastových (popř. plechových) otočných háčků.

Na plastohliníková okna dodaná s montáží poskytujeme záruku 5 let. Na samotná okna i ostatní komponenty jako jsou žaluzie se vztahuje záruka 2 roky.

rolety do oken, roleta do oken, rolety do okna, roleta do okna, interiérové rolety, rolety interiérové, roleta interiérová , interiérová roleta , žaluzie do oken, plastové žaluzie, žaluzie, interiérové žaluzie, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, rolety do dřevěných oken, žaluzie do plastových oken, žaluzie do plastohliníkových oken, žaluzie do dřevěných oken, žaluzie do dřevohliníkových oken, žaluzie do bytu, rolety do bytu, rolety do paneláku, rolety do panelového bytu, žaluzie do paneláku, žaluzie do panelového bytu

. . . . . . . . . . . . . .