PLASTOHLINÍKOVÁ OKNA plastohliníkové dveře a okna.cz

adresa. U Plynárny 85/17, 140 00 Praha 4 – Michle
tel. +420 605 947 730plastohliníková okna

Dodáváme a montujeme - dřevohliníková okna, plastohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna, hliníková i bezrámová okna. Žaluzie a rolety, dřevohliníkové dveře, plastohliníkové dveře, dřevěné dveře vchodové i interiérové.

Plastohliníková okna se uplatňují ve výrobě lehkých ochranných nebo dělících stěn, zimních zahrad, prostorových konstrukcí nebo oken a dveří. Plastohliníkové konstrukce zajišťují vysoký uživatelský standard a bezchybný estetický dojem. Systém zaručuje díky své 3-komorové výstavbě profilu a šíři rámu velmi dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.
Ve standardní výbavě je dodáváno vysoce kvalitní kování a zámky, zajišťující komfortní užívání a díky originální stříbrné barvě klik a pantů i ojedinělý vzhled. K povrchové úpravě profilu se používá anodování nebo lakování, což umožňuje široké škály barev RAL, rustikálních barev, barev imitujících vzhled dřeva nebo dokonce profily v dvoubarevném provedení.

okenně-dveřní systém pro konstrukce se zvýšenou tepelnou izolací. Tento tříkomorový profil disponuje masívním inovativně řešeným tepelným mostem o tloušťce 34 mm potaženým nízkoemisním povlakem. Slouží k výrobě otvíravě sklopných, výklopných a otočných oken, dveřních konstrukcí a jejich kombinací, jež je možno začleněnit do fasádní konstrukce. Díky 3-komorové konstrukci a dostatečným výztužným prvkům systém umožňuje výrobu konstrukcí velkých rozměrů.

Na plastohliníková okna dodaná s montáží poskytujeme záruku 5 let. Na samotná okna i ostatní komponenty jako jsou žaluzie se vztahuje záruka 2 roky.
. . . . . . . . . . . . . .